Biuro podróży Cario Travel - Wyszukiwarka wczasów

Wyszukiwarka wczasów
z możliwością rezerwacji i zakupów 
on line

zadzwoń do nas tel.503 510 501

            cario@cario.pl

Piękna iluzja stworzona przez naturę - Podwodny Wodospad

 

Mauritius - wyspa na Oceanie Indyjskim, która na swoim wybrzeżu skrywa jedną z największych iluzji stworzonych przez naturę na Ziemi. Ten Podwodny Wodospad powstał w wyniku odpływu, w którym gromadzi się piasek i muł tworząc jedyny w swoim rodzaju widok. Naniesiony piasek tworzy żłobienia, które sprawiają poczucie trójwymiarowości, które tak na prawdę widoczne jest tylko z lotu ptaka. Spędzajac wakacje na Mauritiusie obowiązkowo trzeba zobaczyć jedyne miejsce na swiecie, gdzie woda sprawia wrażenie spływania w głąb oceanu.

 

 

 

Piękne i czyste plaże, niezwykły błękit, turkus i granat oceanu można podziwiać nie tylko z powietrznej perspektywy. Stale powiększająca się rafa koralowa to istny raj dla nurków mających ochotę poznać podwodne życie Mauritiusa.

 

Na Mauritiusie znajduje się dużo luksusowych hoteli, pola golfowe, sklepy z ciekawymy pamiątkami, restauracje ze smacznym jedzeniem. Polecamy wybór opcji ze śniadaniem lub dwoma posiłkami, żeby móc dlektować się regionalnymi daniami.  Jednak najcenniejszą atrakcją i paradoksalnie najtańszą są niespotykane nigdzie indziej widoki, dla których warto tu przyjechać.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami najlepszych biur podróży.

Oferta dostępna tutaj.